Dla panów

fryzjerstwo / leczenie wypadania włosów

Zapraszamy do Instytutu Włosów wszystkich panów – przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę! W naszym instytucie nie tylko możecie skorzystać z usług fryzjera stylisty, ale również zadbać o zdrowie włosów i skóry głowy.

Jeśli masz problemy z wypadaniem włosów, tworzącymi się zakolami lub siwieniem – przyjdź do nas, dobierzemy najbardziej optymalną metodę leczenia.

Łysienie i wypadanie włosów

Nadmierne wypadanie włosów może mieć wiele przyczyn – powodem może być np. zła dieta lub długotrwały silny stres. Najczęściej jednak ma podłoże hormonalne. Mamy wtedy do czynienia z łysieniem typu męskiego, zwanym łysieniem androgenowym. Dotyczy ono ponad 60% mężczyzn powyżej pięćdziesiątego roku życia. To skutek działania pochodnej męskiego hormonu testosteronu (dihydrotestosteron DHT). To właśnie DHT działa na mieszki włosowe i wpływa na ich osłabienie.

Odsiwianie włosów – alternatywa dla farbowania

Zabieg odsiwiania jest alternatywną dla farbowania metodą ukrycia siwizny na włosach oraz brodzie. Kosmetyki stosowane w tym zabiegu wnikają do wnętrza włosa i reagują z zawartym w powietrzu tlenem, czego wynikiem jest tworzenie się pigmentów identycznych z naturalnymi.

Umów się na wizytę