Peruki z włosów naturalnych

perukarnia Danuty Gonera

Dla osób chorych utrata włosów jest źródłem ogromnego stresu, dlatego też peruka jest tak ważnym elementem terapii. Dzięki niej pacjent może zapomnieć o swojej dolegliwości i poczuć się komfortowo. Dobrze dobrana peruka jest dostosowana do stylu danej osoby, stosownie do mody oraz indywidualnej potrzeby każdego klienta.

Włosy naturalne

Peruki wykonujemy z włosów naturalnych (słowiańskich i europejskich), dzięki czemu są one lekkie, przewiewne oraz dopasowane do kształtu głowy. Bardzo istotny jest materiał – tzw. dermo-skin – znajdujący się w górnej partii głowy. Peruka z włosów naturalnych jest niezwykle trwała i służy nawet kilka lat przy odpowiedniej pielęgnacji.

Peruki wykonywane ręcznie

Peruki z włosów naturalnych wykonujemy ręcznie na podstawie zdjętej miary i analizy kształtu głowy pacjenta, co gwarantuje idealne jej dopasowanie. Użycie dermo-skin pozwala na rozdzielenie przedziałka w dowolnym miejscu i czyni perukę nierozpoznawalną i pozwala na wykonanie dowolnej stylizacji, dopasowanej do typu urody i wieku pacjenta.

Perukę przykleja się do skóry niewidocznym, dwustronnym plastrem, który zapewnia dyskrecję oraz swobodę w noszeniu: można uprawiać sporty, pływać, myć pod prysznicem, modelować.

Peruki gotowe

W naszej ofercie posiadamy również pełną kolekcję gotowych peruk z włosów naturalnych, które możemy wystylizować w celu dopasowania do typu urody i wieku klienta.

Dyskrecja i komfort

Fachowo przeszkolony personel oraz odpowiednie pomieszczenie, przystosowane do wykonywania zabiegów perukarskich, zapewnią Państwu intymność i dyskrecję. Peruki z włosów naturalnych realizujemy na indywidualne zamówienie klienta. W NFZ można ubiegać się o częściową refundację kosztów.

Umów się na wizytę