Peruki z włosów naturalnych

perukarnia Danuty Gonera

Dla osób chorych utrata włosów jest źródłem ogromnego stresu, dlatego też peruka jest tak ważnym elementem terapii. Dzięki niej pacjent może zapomnieć o swojej dolegliwości i poczuć się komfortowo. Dobrze dobrana peruka jest dostosowana do stylu danej osoby, stosownie do mody oraz indywidualnej potrzeby każdego klienta.  Nie należy się obawiać dyskomfortu lub ograniczeń w wykonywaniu codziennych czynności – peruki naturalne pełnią funkcję drugich włosów. Dosłownie!

Włosy naturalne

Peruki wykonujemy z włosów naturalnych (słowiańskich i europejskich), dzięki czemu są one lekkie, przewiewne oraz dopasowane do kształtu głowy. Bardzo istotny jest materiał – tzw. dermo-skin – znajdujący się w górnej partii głowy. Peruka z włosów naturalnych jest niezwykle trwała i służy nawet kilka lat przy odpowiedniej pielęgnacji – gwarantujemy również staranne i dokładne wykonanie, bo nawet najmniejsze detale mają duże znaczenie. Nosząc perukę z włosów naturalnych, tak naprawdę zapominamy, że nie są to nasze własne pasma, co wpływa pozytywnie na niezwykle ważny komfort psychiczny.

Peruki wykonywane ręcznie

Peruki z włosów naturalnych wykonujemy ręcznie na podstawie zdjętej miary i analizy kształtu głowy pacjenta, co gwarantuje idealne jej dopasowanie. Użycie dermo-skin pozwala na rozdzielenie przedziałka w dowolnym miejscu i czyni perukę nierozpoznawalną i pozwala na wykonanie dowolnej stylizacji, dopasowanej do typu urody i wieku pacjenta. Nikt nie będzie w stanie zauważyć różnicy, ponieważ peruki z naturalnych włosów wyglądają dokładnie tak, jak fryzura pierwotna, a w wielu przypadkach nawet lepiej – często zdarza się, że naturalne włosy są cienkie i łamliwe, co ujmuje im pożądanego piękna.

Tworzone przez nas peruki naturalne przykleja się do skóry niewidocznym, dwustronnym plastrem, który zapewnia dyskrecję oraz swobodę w noszeniu: można uprawiać sporty, pływać, myć pod prysznicem, modelować – czyli swobodnie wykonywać wszystkie codzienne aktywności i zabiegi pielęgnacyjne. Peruki z włosów naturalnych są doskonałą alternatywą dla swoich staroświeckich, sztucznych odpowiedników, które nie wyglądają estetycznie i nowocześnie.

Peruki gotowe

W naszej ofercie posiadamy również pełną kolekcję gotowych peruk z włosów naturalnych, które możemy wystylizować w celu dopasowania do typu urody i wieku klienta. Wspólnie stworzymy idealną fryzurę – zapraszamy po peruki naturalne do Warszawy do naszego lokalu przy ulicy Chłodnej.

Dyskrecja i komfort

Fachowo przeszkolony personel oraz odpowiednie pomieszczenie, przystosowane do wykonywania zabiegów perukarskich, zapewnią Państwu intymność i dyskrecję. Peruki z włosów naturalnych realizujemy na indywidualne zamówienie klienta – każda z nich jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. W NFZ można ubiegać się o częściową refundację kosztów. Z tego względu każdy może sobie pozwolić na piękną i modną fryzurę – peruka z naturalnych włosów to najlepszy wybór, co będzie można poczuć od razu po założeniu.

Umów się na wizytę